Ekip

INVERTIV ekibi “fikirden sonuca” giden yolda hem teorik bilgiyi hem de uygulama tecrübesini bir arada sunar. Geniş yetenek seti sayesinde ürün yönetimi, tasarımı ve geliştirmesini kapsayan uçtan uca sürecin tümünde hizmet verebilir.

Akar Şümşet

Kurucu

Akar, şeyleri birbirine katmayı, yeni tatlar oluşturmayı çok sever. INVERTIV'i de bu tür karışımların sonucunda elde ettiğini söyler. Matematik Mühendisliği ve İletişim Stratejileri (yüksek lisans) ile akademik bir karışıma da sahiptir. 10 yılı aşkın bir süredir dijital ürünler üzerine çalışıyor. Vodafone, Comodo, Coca Cola, Akbank gibi dev firmalar da Fitwell, Zeplin gibi başarılı girişimler de portfolyosunda yer alır. Bir de konuşmayı ve yazmayı çok sever.

Burak Diri

Product Strategy, Digital Transformation

Burak, müthiş detaycılığı ve roket (raket değil, roket) gibi kullandığı sağ ayağı ile tanınır. 20 yılı aşan ve yazılım geliştirmeden, ürün yönetimine, iş zekasından, kurum içi süreçlere, genel müdürlükten girişimciliğe dek geniş bir alanı kapsayan tecrübesiyle eşsiz bir bilgi kaynağıdır.

iLab Holding, Doğan Holding, Vestel gibi dev firmaların yanında danışmanlık verdiği sayısız firmadan elde ettiği tecrübe ile INVERTIV'de stratejiden, dijital dönüşüme, iş zekasından, şirket içi süreçlere birçok alanda rol alır.

Can Taner

Data & Optimization Expert

Can, hem profesyonel tiyatroda hem de yazılım geliştirme yaşam döngüsünün hemen her adımında tecrübeye sahiptir.

INVERTIV'e Data & Optimization alanında destek vermektedir. 15 yıllık kariyerinde Sony, Vodafone, Türk Telekom gibi devler ve Tart New Media, Sherpa, Fitwell gibi alanında lider firmalar yer alır.

Ertuğrul Şümşet

Full Stack Product Designer

Ertuğrul her ne kadar peynir sevmese de dijital ve hatta fiziksel tasarımın hemen her alanından keyif alır. Keyif almanın da ötesinde, dijitalden basılı materyallere birçok alanda akademik temele sahiptir. INVERTIV'e UI, UX, logo, basılı materyal ve hatta fiziksel ürünlerin tasarımında destek vermektedir.

Oğuz Arıkan

UX Research & Design Expert

Oğuz, girişimcilik ve strateji üzerine okumak kadar çay, kahve içmek, yemek yapmak ve online oyunlardan da keyif alır. Userspots'ta 2 senede 20 proje tamamladıktan sonra ürün bakışını kuvvetlendirmek üzere Hürriyet'e geçti. Bu tecrübenin ardından Avansas'ın Kullanıcı Deneyimi ve Ürün Müdürlüğü pozisyonunu devraldı.

INVERTIV'e Product Discovery, User Research, Prototyping, Testing gibi konularda destek oluyor.

Rıdvan Şümşet

Full Stack Developer

Basketbolda pota altını karartması ile bilinen Rıdvan, İTÜ mezunu bir mühendis olarak yazılım geliştirmede de benzer bir tavırla full stack olmaya karar verdi. INVERTIV'e yazılım geliştirme gereken noktalarda destek olmaktadır.

Şahan Eken

Senior UX, UI Designer

Bilkent'te işletme eğitimi sırasında tasarım ile ``kurtuluşu`` bulan Şahan 10 yıldır tasarım yapıyor. Mobil ürünlerdeki derin uzmanlığının yanında markanın görsel bileşenlerini oluşturma ve arayüz animasyonları gibi konularda da önemli bir tecrübeye sahiptir. Portfolyosunda NTV, Dakick, Arabam.com gibi onlarca proje bulunur.

Umut Özbağcı

Head of Innovation & Business Development

Kendine müzisyen, hikaye anlatıcı ve profesyonel okur. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler eğitimi aldı, kendini bilgi teknolojileri satışı yaparken buldu. Türkiye'de faaliyet gösteren Fortune Global 500 şirketleri başta olmak üzere birçok kuruma HR Teknolojileri alanında danışmanlık verdi ve iş ortaklıklarını yönetti. Transhumanism, Singularity ve Futurism alanlarında fikirler, bilgiler ve haberler paylaştığı Teknoloji yazıları her cuma Dünya Gazetesi’nde yayınlanıyor.
Tecrübe
70+
Ekipçe dijital ürünlere adadığımız yıl sayısı. Artık, tecrübenin yıl sayısının toplamından fazlası olduğunu bilecek bir tecrübedeyiz.
Dönüşüm Oranı Artışı
97
Müşterilerimizden birinin 1 yıllık optimizasyon çalışmaları sonucunda elde ettiği dönüşüm oranı artışı.
Ürün
50
Ekibin üzerine çalıştığı farklı ürün sayısı. Bu kadar farklı ürünün gerçek sahibi olarak çalışmanın getirdiği birikimle hizmet veriyoruz.

Aklınızda bir proje mi var?

Ya da eğitim, atölye ve hizmetlerimiz hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz?